رفع نیازهای فین‌تک توسط اکوسیستم استارتاپی کشور

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ از ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌گردد؛ یکی از رویدادهایی که در این نمایشگاه با همکاری شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌گردد رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه فین تک است که در روز دوم این نمایشگاه در تاریخ 29 اردیبهشت ماه توسط کارگزار تجارت فناوری “بیزمارک” برگزار می‌گردد.
در این رویداد ارائه دهندگان نیاز (نمایندگان شرکت‌های بانکی و بیمه‌ای کشور) به تشریح نیازهای فناورانه و روش‌های همکاری خود با شرکت‌های استارتاپی و فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور می‌پردازند و رفع کنندگان نیاز (استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور) راه‌حل‌های خورد را در قالب جلسات B2B در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد و دو طرف درخصوص نیاز و راه‌های همکاری مشترک به تبادل نظر می‌پردازند.
این رویداد بستری مناسبی است برای استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان، فناور و افراد فعال در حوزه فین‌تک تا بتوانند به صورت مستقیم با نمایندگان شرکت‌های بانکی، بیمه‌ای و دیگر مجموعه‌های فعال در حوزه فین‌تک به صورت رودر رو فعالیت مشترک تعریف نمایند.
از حاضران ارائه دهنده نیاز در این رویداد می توان به نمایندگان بانک‌های تجارت، سپه، رفاه کارگران، بیمه‌هایی چون سامان، تجارت نو و …. اشاره کرد که مجموعه‌های شرکت‌ کننده می‌توانند به صورت مستقیم و رودر رو از نیازهای این مجموعه‌ها مطلع به صورت رو در رو با آنها فعالیت مشترک تعریف نمایند.
شرکت های رفع کننده نیاز جهت حضور در رویداد به صورت حضوری و یر حضوری می‌توانند از این لینک جهت ثبت نام اقدام نمایند.

inotex.com/reversepitch  :لینک ثبت نام

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *