رویداد سرمایه‌گذاری فناوری  TIM2021در کارخانه نوآوری آزادی تهران برگزار شد.

رویداد سرمایه‌گذاری فناوری  TIM2021در کارخانه نوآوری آزادی تهران برگزار شد

رویداد TIM2021 با هدف همکاری مشترک فناورانه ایران و هشت کشور اسلامی عضو D-8 در کارخانه نوآوری آزادی در ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان از کشورهای مختلف جهان همچون مالزی، اندونزی، پاکستان، عمان، بنگلادش، ترکیه، روسیه، آمریکا و کرواسی شرکت کردند. سرمایه‌گذاران، منتورها و استارتاپ‌ها همراه با 40 سخنران در رویداد فناوری TIM2021، به انتقال تجربه پرداخته و از چالش‌ها و فرصت‌های موجود در اکوسیستم استارتاپی سخن گفتند.

در روز اول، ۲۸ بهمن پنج پنل تخصصی گفت‌وگو در رویداد سرمایه‌گذاری فناوری TIM2021‌ برگزار شد. در این پنل‌ها به موضوعاتی مثل تهدیدها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران، نقش همکاری‌های بین‌المللی در توسعه اکوسیستم‌های نوآور و ترندهای سرمایه‌گذاری تکنولوژی سلامت پرداخته شد.

این رویداد که توسط دبیرخانه انتقال فناوری D-8 (هشت کشور در حال توسعه اسلامی) برگزار می‌شود، هدفی جز ایجاد تعامل بین سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان ندارد. در همین راستا، ۱۲ استارتاپ از کشورهای مختلف جهان در این دو روز با هدف جذب منابع مالی و انسانی لازم، ایده‌های خود را معرفی کرده و در پیچ ‌دک‌ها به متقاعدکردن سرمایه‌گذاران پرداختند. در روز دوم (۲۹ بهمن)، استارتاپ‌های Dr.H، Rahro Charkh Hooshmand (RORO)، Shayan Industry، Tose’e Darman Sarv و Sedna بعضی از کسب‌وکارهای نوپایی بودند که در این رویداد ایده‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کرده و به سوالات آن‌ها پاسخ دادند.

در نهایت، صاحبان استارتاپ‌ها در تعامل با منتورها و سرمایه‌گذاران، به راهکارهای عملی برای اجرای ایده‌های خود دست یافتند و در ادامه، منابع کافی به آن‌ها داده خواهد شد تا بتوانند با موفقیت به مدیریت کسب‌وکار خود بپردازند. همچنین بین‌المللی بودن این رویداد، این فرصت را برای شرکت ‌کنندگان فراهم کرد تا فرصت شبکه‌سازی جهانی را در کنار تبادل تجربه کسب کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره این رویداد که با هدف سرمایه‌گذاری مشترک بین ایران و دیگر کشورها برگزار شد، به وب‌سایت TIM2021 مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *